inwestycja polanica

Apartamenty w Polanicy-Zdroju

"Niepowtarzalna", "Wyjątkowa", "Uniwersalna" - takimi przymiotnikami najczęściej określają Polanicę-Zdrój spotykani na deptaku spacerowicze.

Wszyscy są zauroczeni tym miejscem, tym parkiem, tymi zadbanymi uliczkami i odnowionymi willami. Podkreślają ogólnie panującą czystość i zachwycają się zadbanymi kwietnikami. "Jak tak dalej pójdzie, to tu się zrobi takie polskie Baden-Baden" - słyszymy od jednego z przechodniów.

Opis inwestycji

Willa Ogrodowa (od ul. Ogrodowej), Willa Maria (od ul. Marii Konopnickiej) i Willa Leśna (od ul. Leśnej), to trzypiętrowe budynki o tradycyjnej bryle z wielospadowym dachem, pokryte dachówką karpiówką. Każda będzie mieści apartamenty o powierzchni od 26 do 80 m2 (te największe są z antresolami w dachu).

Unikalna lokalizacja w centrum Starego Zdroju, tuż przy granicy z Parkiem Zdrojowym, spacerem kilka minut do Pijalni Wód.

Wille zaprojektowane w tradycyjnie, architekturą wpisują się w przedwojenny klimat kurortu.

Wysoki standard wykończenia, zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii sprawi, że budynki są wygodne, energooszczędne i tanie w eksploatacji.

W każdym z budynków zaprojektowano 32 mieszkania o wysokości 2,67m o powierzchni od 26 do 45m², a apartamenty z dużymi, funkcjonalnymi antresolami o powierzchni od 59 do 79m².

Wszystkie apartamenty (w tym dodatkowo antresole) są z balkonami lub tarasami.

Każdy budynek wyposażony jest w windę dostępną z poziomu garażu podziemnego.

Teren osiedla ogrodzony, monitorowany za pomocą systemu kamer CCTV (z podglądem przez internet).

Wjazd na teren osiedla kontrolowany za pomocą systemu szlabanów automatycznych z możliwością otwierania za pomocą pilota lub telefonu komórkowego.

Wokół budynków pięknie zagospodarowany teren (nasadzenia zieleni zimozielonej, kwitnących krzewów, drzew, traw, architektura ogrodowa) urokliwie oświetlony po zmierzchu.

Lokalizacja

Wille Parkowe w Polanicy-Zdroju są zlokalizowane przy ul. Ogrodowej 1A, Ogrodowej 1B oraz Marii Konopnickiej 3, na granicy najpiękniejszego Parku Zdrojowego w Polsce.

Z tego miejsca można dojść alejkami parkowymi do Pijalni Wód (ok. 450m) przed którą znajdują się m.in. Muszla Koncertowa, obok Park Szachowy, a także znany Szpital Uzdrowiskowy "Wielka Pieniawa" z gabinetami zabiegowymi SPA i odnowy biologicznej. Zaraz za Pijalnią Wód rozpoczyna się nadrzeczny deptak z szeregiem restauracji, kawiarenek i pubów.

Idąc w drugą stronę alejkami parkowymi dotrzemy do nowo powstałego Centrum SPA dr Ireny Eris (ok. 400m).

Sam Park Zdrojowy jest pięknie przyozdobiony grządkami z wieloma rodzajami kwiatów, różnej górskiej roślinności, a także szeregiem fontann.

Pełna infrastruktura miejska z szeregiem sklepów  placówek zdrowotnych połączona z urokliwym miejscem do uprawiania sportu (jak np. jazda na rowerze, nordic walking, gra w szachy, czy koszykówka, w której co roku są organizowane Mistrzostwa Polski Oldboyów) i relaksu (wypoczynek na ławce w parku, czy korzystanie z ośrodków odnowy biologicznej) sprawia, że Wille Parkowe są idealnym miejscem nie tylko do wyjazdów na weekend, ale również do zamieszkania na stałe.

W odróżnieniu od pełnych zgiełku kurortów, takich jak Karpacz czy Szklarska Poręba, Polanica-Zdrój jest oazą spokoju, w której króluje muzyka klasyczna i poezja.

O inwestorze

EURO-DOM specjalizuje się w budowie unikalnej i stojącej na najwyższym europejskim poziomie architekturzez zastosowaniem szlachetnych materiałów wykończeniowych, indywidualnych technologii, dla których wyszukuje atrakcyjnie położone lokalizacje:

  • „Osiedle Śliczne” przy ul. Ślicznej, 161 mieszkań o pow. całk. 9 800 m2 ,

  • Rezydencja Leopoldinum przy ul. Zyndrama z Maszkowic , 28 apartamentów o pow. całk. 4 600 m2 ,

  • Apartamenty Silesia przy ul. Władysława Jagiełły, 88 apartamentów o pow. całk. 9 570 m2 ,

  • Apartamenty i mieszkania Odra House przy ul. Długiej, 170 mieszkań i apartamentówo pow. całk. 14 600 m2 ,

  • obecnie realizowana jest inwestycja Wille Parkowe w Polanicy-Zdroju

Grupa EURO-DOM powstała w lipcu 2002 roku. Jest wrocławskim deweloperem realizującym przedsięwzięcia w zakresie budownictwa mieszkaniowego i powierzchni komercyjnych. Siedziba Grupy znajduje się w zrealizowanej przez EURO-DOM inwestycji - Apartamentowcu Silesia przy ul. Władysława Jagiełły 3/18.

inwestycja polanica

Misja EURO-DOMu to: " Budujemy dla koneserów", dlatego nasze inwestycje kierowane są dla osób wymagających- zarówno pod względem unikalności architektury budynków, solidnego wykończenia, innowacyjnych rozwiązań technologicznych jak i samej lokalizacji.

Zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie, oferujemy pomoc, fachowe doradztwo i opiekę na każdym etapie procesu inwestycyjnego oraz pełną obsługę posprzedażową.

Sprzedaż została zakończona. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi innymi inwestycjami, to zapraszamy na stronę Willi Miejskich Krzycka we Wrocławiu - aktualnie w sprzedaży.

keyboard_arrow_up