12.08.2019

Rzuć wszystko i zamieszkaj w Polanicy-Zdroju

Kojarzymy ją z miejscowością uzdrowiskową i słusznie, ponieważ w Polanicy-Zdroju mieści się m.in. pijalnia wód źródlanych, a także można tam skorzystać z szerokiej oferty zabiegów praktycznie na wszystkie schorzenia. Przyjeżdżamy tu na dłuższe wakacje lub weekendowy wypoczynek. Czy myślałeś jednak kiedykolwiek, że mógłbyś tutaj zamieszkać? To miasto ma bardzo dużo do zaoferowania nie tylko turystom, ale również swoim mieszkańcom.

Polanica-Zdrój jest miastem uzdrowiskowym o doskonale rozwiniętej ofercie rehabilitacyjnej. Jest położona w pięknym zakątku Polski, na zboczu Gór Stołowych i Bystrzyckich. Panuje tam łagodny klimat, który ma leczniczy charakter. Ludzie przyjeżdżają w to miejsce z całej Polski, aby zregenerować siły i się odprężyć. Ty możesz mieć to na co dzień.

Centrum zdrowia i dobrego samopoczucia

Każdy z nas chciałby się cieszyć dobrym zdrowiem jak najdłużej. Na co dzień żyjemy w ciągłym biegu i stresie, brakuje nam chwili tylko dla siebie, kiedy moglibyśmy zadbać o swój organizm i ciało. W Polanicy-Zdroju masz dostęp do ogromnych możliwości uzdrowiskowych. Możesz na co dzień korzystać z zabiegów w celach profilaktycznych, relaksacyjnych, odprężających, ale też leczniczych, jeżeli zmagasz się z przewlekłą chorobą. W miejscowości znajduje się Park Zdrojowy, a w nim pijalnia wody źródlanej, z których najsłynniejszą jest Wielka Pieniawa z dużą zawartością żelaza i cennych dla naszego organizmu związków mineralnych. Park Zdrojowy jest miejscem magicznym nie tylko ze względu na dostęp do wód o unikalnych właściwościach, ale też otaczającego go krajobrazu. To tutaj odpoczniesz i wyciszysz się wśród zielonych drzew i zapachu kwitnących kwiatów.

Aktywni nie będą narzekać

Atrakcji dla osób lubiących sport w Polanicy-Zdroju nie brakuje. Miasto posiada szeroko rozwiniętą sieć ścieżek rowerowych oraz szlaków dla pieszych. Co więcej, znajduje się w nim letni tor saneczkowy i basen. W niedalekiej odległości od uzdrowiska zlokalizowany jest kompleks narciarski Zieleniec SKI Arena, co z pewnością ucieszy każdego miłośnika białego szaleństwa. Na stokach mogą poszusować zarówno doświadczeni narciarze, jak też postawić pierwsze kroki dopiero początkujący. Polanica-Zdrój, dzięki swojemu położeniu w Górach Stołowych, jest też rajem na entuzjastów trekkingu. Kiedy już pojawiają się pierwsze promienie słońca, można wyruszyć na spacery po okolicznych szczytach, a jest ich kilka do zdobycia.

Krajobrazy jak malowane

W miejskiej dżungli w dużych metropoliach pięknych widoków jest na wagę złota. W mniejszych miastach, które dodatkowo otoczone są łagodnymi, górskimi szczytami, ich nie brakuje. W Polanicy-Zdroju, spacerując po ulicach, możesz podziwiać malownicze Góry Stołowe, widać je z okien restauracji, kawiarni, ale również mieszkań i apartamentów. To widoki, za które turyści płacą niekiedy dodatkowe pieniądze, Ty możesz się przy nich budzić i zasypiać, mieć je prawie na wyłączność.

W Polanicy-Zdroju mieszka się inaczej. Tutaj życie płynie wolniej, swoim własnym nurtem.

Grupa EURO-DOM powstała w lipcu 2002 roku. Jest wrocławskim deweloperem realizującym przedsięwzięcia w zakresie budownictwa mieszkaniowego i powierzchni komercyjnych. Siedziba Grupy znajduje się w zrealizowanej przez EURO-DOM inwestycji - Apartamentowcu Silesia przy ul. Władysława Jagiełły 3/18.

Sprzedaż została zakończona. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi innymi inwestycjami, to zapraszamy na stronę Willi Miejskich Krzycka we Wrocławiu - aktualnie w sprzedaży.

keyboard_arrow_up