O inwestycji - apartamenty w Polanicy-Zdroju

Opis inwestcji

Wyjątkowe apartamenty:

GOTOWA INWESTYCJA Willa Ogrodowa (od ul. Ogrodowej), Willa Maria (od ul. Marii Konopnickiej) i Willa Leśna (od ul. Leśnej), to trzypiętrowe budynki o tradycyjnej bryle z wielospadowym dachem, pokryte dachówką karpiówką. Każda będzie mieści apartamenty o powierzchni od 26 do 80 m2 (te największe są z antresolami w dachu).

"Wille Parkowe Polanica-Zdrój" to zespół trzech budynków z komfortowymi apartamentami do całorocznego zamieszkania.

 • Unikalna lokalizacja w centrum Starego Zdroju, tuż przy granicy z Parkiem Zdrojowym, spacerem kilka minut do Pijalni Wód.

 • Wille zaprojektowane w tradycyjnie, architekturą wpisują się w przedwojenny klimat kurortu.

 • Wysoki standard wykończenia, zastosowanie nowoczesnych materiałów i technologii sprawia, że budynki są wygodne, energooszczędne i tanie w eksploatacji.

 • W każdym z budynków zaprojektowano 30 lokali o wysokości 2,67m o powierzchni od 26 do 45m², a apartamenty z dużymi, funkcjonalnymi antresolami o powierzchni od 59 do 79m².

 • Wszystkie apartamenty (w tym dodatkowo antresole) są z balkonami lub tarasami.

 • Każdy budynek wyposażony jest w windę dostępną z poziomu garażu podziemnego.

 • Podwyższony poziom bezpieczeństwa gwarantuje ogrodzenie i monitorowanie oraz dozorowanie osiedla.

 • Wjazd na teren osiedla kontrolowany za pomocą systemu szlabanów automatycznych z możliwością otwirania za pomocą pilota lub telefonu komórkowego.

 • Wokół budynków pięknie zagospodarowany teren (nasadzenia zieleni zimozielonej, kwitnących krzewów, drzew, traw, architektura ogrodowa) urokliwie oświetlony po zmierzchu .

Standard Wykończenia

KONSTRUKCJA Tradycyjna z elementami żelbetowymi

 • Płyta fundamentowa ściany garażu, stropy, szyb windowy, schody klatki schodowej oraz niektóre ściany wewnętrzne - żelbetowe

 • Ściany zewnętrzne - murowane z pustaków ceramicznych.

 • Ściany międzylokalowe z pustaków SILPRO, pełnych

Liczba kondygnacji naziemnych - 4 (parter, I, piętro, II piętro, III piętro z antresolą).

Kondygnacja podziemna - garaż na 14 stanowisk.

DACH

Wielospadowy na konstrukcji drewnianej. Pokrycie dachówka ceramiczna karpiówka.

ELEWACJA

Ocieplenie styropian (15 cm.) Tynk akrylowy lub mineralny lub podobny, barwiony w masie lub malowany. Elementy desek drewnianych.

Podmurówka - kamienne ciosy z piaskowca.

OKNA

PCV, siedmiokomorowe VEKASOFTLINE MD. Szpros wiedeński w górnej kwaterze, w stylu charakterystycznym dla regionu. Profil klasy A, biały od wewnątrz, od zewnątrz orzech. Szklenie 4/16 CRU + Ar/4T, Ug= 1,0 (EN673). Ciepły montaż trzywarstwowy. Okna połaciowe w dachu uchylno - obrotowe dla apartamentów z antresolą - FAKRO. W lokalach na parterze okna z roletami nadstawnymi, dla drzwi balkonowych - niedzielone, z silnikami elektrycznymi.

LOGGIE, TARASY, BALKONY, OGRÓDKI

Płyty balkonowe żelbetowe na izokorbach (łącznikach termicznych). Balustrady balkonowe ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo, deski impregnowane; szkło bezpieczne, klejone. Tarasy w apartamentach na parterze wyłożone deskami kompozytowymi. Pozostałe posadzki balkonów i tarasów – panele kompozytowe. Dla apartamentów na parterze ogródki wyodrębnione z części wspólnej do wyłącznego korzystania.

DOSTĘPNE MEDIA

Gaz miejski, woda miejska, energia elektryczna, kanalizacja sanitarna, kanalizacja deszczowa, telewizja satelitarna, telewizja naziemna, Internet.

DRZWI WEJŚCIOWE

Z profili aluminiowych, malowanych proszkowo, szyby P2.

ŚCIANY I SUFITY

Sufity - gładzie gipsowe, sufity podwieszane w wybranych miejscach. Ściany - tynki gipsowe cienkowarstwowe. Ściany i sufity malowane farbą lateksową. W wyznaczonych miejscach elementy dekoracyjne, tapety. W holu wejściowym fototapeta.

POSADZKI HOLU I KORYTARZY, SCHODY BIEGI I SPOCZNIKI, PODEST ZEWNĘTRZNY

Płytki granitowe, stopnice granitowe.

WINDY

Windy OTIS z dostępem z poziomu garażu podziemnego. Wszystkie wejścia do wind wykończone płytkami granitowymi w formie portali.

BALUSTRADY WEWNĘTRZNE

Balustrady stalowe z pochwytami z drewna liściastego.

SKRZYNKI POCZTOWE

Metalowe malowane proszkowo.

INSTALACJA ELEKTRYCZNA

Kompletna z oprawami oświetleniowymi. Czujniki ruchu i wyłącznik czasowy oświetlenia.

DODATKOWE WYPOSAŻENIE

Fotele, stolik w holu wejściowym. Pomieszczenie na narty, rowery, wózki w garażu podziemnym.

DRZWI

Wejściowe Porta Granit klasy C - 90x200, okleina orzech, od środka białe, 2 zamki. Bez drzwi wewnątrzlokalowych

POSADZKI

Wylewki betonowe zbrojone przeciwskurczowo zbrojeniem polipropylenowym, zatarte na ostro pod warstwy wykończeniowe układane przez Właściciela - np. panele, parkiety, płytki.

SUFIT

Gładzie gipsowe malowane podkładowo, jednokrotnie na biało.

ŚCIANY WEWNĘTRZNE

Ścianki działowe z bloczków silikatowych gr. 8 cm. Tynki gipsowe cienkowarstwowe malowane podkładowo, jednokrotnie na biało. W łazienkach i toaletach na ścianach tynk cementowo - wapienny.

SCHODY

W lokalach z antresolą schody w zakresie indywidualnego wykończenia.

PARAPETY

Parapety wewnętrzne z konglomeratu marmurowego.

INSTALACJA C.O. I CIEPŁEJ WODY UŻYTKOWEJ

Kotły gazowe De Dietrich dwufunkcyjne do 24 kW z zamkniętą komorą spalania, indywidualne dla każdego apartamentu, zamontowane w łazience. Liczniki gazowe - rozliczanie każdego apartamentu przez gazownię na podstawie indywidualnej umowy. Grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi, w łazienkach drabinkowe. Rozprowadzenie po apartamentach w posadzce, rury izolowane.

INSTALACJA GAZOWA

Piony i poziomy stalowe spawane, rozprowadzenie w apartamentach miedź, lut twardy.

INSTALACJA WODNO - KANALIZACYJNA

Podejścia do urządzeń zgodnie z projektem. Liczniki wody z modułem radiowym. Jeden zawór czerpalny w łazience, pozostałe podejścia zaślepione korkami. Standardy podłączeń pod system Geberit. Zakres nie obejmuje dostawy i montażu baterii umywalkowych, zlewozmywakowych, wannowych i natryskowych. Zakres nie obejmuje białego montażu. Kanalizacja prowadzona natynkowo.

INSTALACJA WENTYLACYJNA

Wentylacja grawitacyjna

INSTALACJA ELEKTRYCZNA

Instalacje elektryczne w apartamentach wg projektu wykonawczego. Zamontowany pełny osprzęt elektryczny bez opraw oświetleniowych.

Instalacja dzwonkowa. W kuchni gniazdo trójfazowe pod montaż kuchenki elektrycznej (zakres nie obejmuje dostawy i montażu kuchni elektrycznej).

INSTALACJA SŁABOPRĄDOWA

Zestaw antenowy zbiorczy zainstalowany na dachach umożliwia odbiór telewizji naziemnej oraz satelitarnej z konwerterami skierowanymi na satelity - ASTRĘ i HOT BIRDA. W każdym budynku zestaw antenowy dla odbioru platformy naziemnej, satelitarnej, radiowej. W każdym lokalu 1 gniazdo RTV/SAT/RADIO (trójdrożne umiejscowione w salonie). W każdym apartamencie - w salonie - podwójne gniazdo RJ45 z możliwością podłączenia linii telefonicznej i internetowej (dwa kable UTP +5) dochodzące z szaf operatorów. Instalacja domofonowa z aparatem.

ZJAZDY BETONOWE

Podgrzewane elektrycznie, podświetlane.

POSADZKA / ŚCIANY

Posadzka betonowa, z mineralnym utwardzaniem i impregnowaniem. Ściany żelbetowe surowe bez szlifowania.

BRAMA GARAŻOWA

Brama garażowa, segmentowa sterowana automatycznie.

MIEJSCA POSTOJOWE

Oznaczone linią poziomą na posadzce, numeracja miejsc pionowa.

WENTYLACJA

Mechaniczna.

Teren działki zorganizowany wg projektu zagospodarowania terenu i zieleni, nasadzenia zieleni zimozielonej niskiej i wysokiej, hortensje, kwietniki, trawa. Teren ogrodzony z dwoma szlabanami wjazdowymi otwieranymi pilotem. Wyodrębnione miejsca parkingowe wzdłuż drogi ppoż.- do wyłącznego korzystania przez poszczególnych nabywców. Lampy oświetlenia zewnętrznego – oświetlenie parkowe i słupki oświetleniowe – wg projektu zagospodarowania terenu. Chodniki, placyki rekreacyjne, droga wewnętrzne przeciwpożarowa - z kostki betonowej. Śmietniki z oświetleniem i kontrolą dostępu

Grupa EURO-DOM powstała w lipcu 2002 roku. Jest wrocławskim deweloperem realizującym przedsięwzięcia w zakresie budownictwa mieszkaniowego i powierzchni komercyjnych. Siedziba Grupy znajduje się w zrealizowanej przez EURO-DOM inwestycji - Apartamentowcu Silesia przy ul. Władysława Jagiełły 3/18.

Sprzedaż została zakończona. Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi innymi inwestycjami, to zapraszamy na stronę Willi Miejskich Krzycka we Wrocławiu - aktualnie w sprzedaży.

keyboard_arrow_up